Lotteri! - Vinn fete premier!

I forbindelse med den store økelsen av lesere, så tenkte jeg at jeg skulle holde et lite lotteri! 

Det eneste du trenger å gjøre er å kommentere dette innlegget ved å skrive; Jeg er med og legge igjen e-post'en din!
Jeg gir tall utifra hvilken rekkefølge dere kommenterer i og trekker vinneren ved hjelp av random.org!

Jeg trekker første vinneren: Lørdag 20.Oktober
Andre vinneren: Lørdag  27.Oktober
Siste vinneren + vinneren av Nelly.com-gavekortet:  Lørdag 3.November!

Jeg skal dele ut overraskelser til èn verdi av 500,- fordelt på tre personer.

Jeg gir også ut et gavekort på Nelly.com til en av dere!  

Lykke til!

- Jeanine Serine Hagen

47 kommentarer

Emilie.

13.10.2012 kl.16:37

Jeg er med.

Email: evlife@live.no

Our Style Diary

13.10.2012 kl.16:39

Jeg er med!! janneke-maja@hotmail.com!!

tonjedb

13.10.2012 kl.16:40

jeg er med, tonjedb@hotmail.com

lover1

13.10.2012 kl.16:41

Jeg er med, Maria_rath99@hotmail.com

Linn-Therese Nilsen

13.10.2012 kl.16:44

jeg er med <3

Linn-3c@hotmail.com

:-D

13.10.2012 kl.16:52

Jeg er med!

Bloggfriends@hotmail.no

Liv

13.10.2012 kl.16:58

eg er med<3

kul blogg :D

tigerpusi <3

13.10.2012 kl.18:06

fin blogg^^ jeg er med! <3

tanja-stensen@hotmail.com

Emilie D

13.10.2012 kl.18:26

jeg er med ;) emiliedalan@hotmail.com

mjfoto

13.10.2012 kl.18:30

Med ! :D

e-post: mo-ni-1999@hotmail.com

Camilla

13.10.2012 kl.19:09

Jeg er med :D

E-post: millia.97@hotmail.com

ElisabeTH

13.10.2012 kl.20:13

Eg e med!! :D

Elisabeth-_96@hotmail.com

Maren

13.10.2012 kl.20:26

Jeg er med <3 Elsker bloggen din <3 leser den hver dag.

Maren Straum Lie

maren-straum99@hotmail.com

Majell <3

13.10.2012 kl.20:29

jeg er med! :D

marielle.michaelsen@gmail.com

Tuva Johanne

13.10.2012 kl.20:56

Jeg er med! :-D

tuveblogg@hotmail.com

tina

13.10.2012 kl.21:49

Er med! :D

TinaRisch@hotmail.com

Christine Aasheim

15.10.2012 kl.16:10

Jeg er med :)

christine.aasheim@gmail.com
er med<3

ahgus@live.no

Katrine Aa. Hansen

15.10.2012 kl.16:12

med :D

katrine.hansen95@hotmail.com

The Lifetime Story

15.10.2012 kl.16:15

Er med!

chikondi.mutoloki@hotmail.com

Lene Kjøren

15.10.2012 kl.16:16

jeg er med, lenewk@live.no :)

Linda

15.10.2012 kl.16:19

Jeg er med :)

Marie

15.10.2012 kl.16:20

eg er med ;)

Fint blogg ;))

15.10.2012 kl.16:22

Er med :)

Kristinehatlestad@hotmail.com

Diddiana

15.10.2012 kl.16:26

Jeg blir gjerne med! :D

Diddi_girl_96@hotmail.com

Emma Sofie

15.10.2012 kl.16:36

Jeg er med!

epost: rustad_emma@hotmail.com

tigerpusi <3 tanja

15.10.2012 kl.16:39

jeg er med^^

tanja-stensen@hotmail.com

Anneli

15.10.2012 kl.16:42

Jeg er med!

Poetbanana@gmail.com

Fanny

15.10.2012 kl.16:48

Er med

synnøve Raad

15.10.2012 kl.16:49

jeg er med :)

mail: synnove.raad@hotmail.com

Hanne

15.10.2012 kl.16:51

Jeg er med<33

hanne.marvik@lyse.net

Anne Marit

15.10.2012 kl.16:53

Jeg er med!!

Marita

15.10.2012 kl.16:59

Eg er med! :)

marita.f.m@hotmail.com

Maria Oterhals

15.10.2012 kl.17:00

Jeg er med :)

maria_oterhals@hotmail.com

Monica :)

15.10.2012 kl.17:04

Jeg er med :)

thisisjustmylife@hotmail.no

Maren

15.10.2012 kl.17:13

Jeg er med! :-D

maren_engel@hotmail.com

camilla

15.10.2012 kl.17:19

jeg er med !

cmillaeggen@gmail.com :)

Cathy

15.10.2012 kl.20:19

Jeg er med :)

Kristine Hasseleid

15.10.2012 kl.21:01

Jeg er med

har utrolig lyst til og vinne

kizil_crisi@hotmail.com

silje moen

15.10.2012 kl.21:40

Jeg er med! :)

siljemoen97@hotmail.com

Vilde

15.10.2012 kl.22:19

Jeg er med :D

Vilde

15.10.2012 kl.22:20

jeg er med :)

Anne.gro

15.10.2012 kl.22:21

Jeg er med !!

Anne.gro

15.10.2012 kl.22:21

Meeeed <3

Vanja Reneè Flaten

16.10.2012 kl.01:09

Jeg er med :D

vflaten@gmail.com

Madelaine Desirè♥

16.10.2012 kl.06:45

Jeg er med :)

Silje Nygaard<3

16.10.2012 kl.08:46

Jeg er med!

nygaard-99@hotmail.com

Skriv en ny kommentar

Jeanine Serine Hagen

Jeanine Serine Hagen

19, Porsgrunn

Jeg blogger hovedsaklig om hverdagen min og andre ting jeg interesserer meg for. Dersom du lurer på noe, så kan du enten legge igjen en kommentar eller kontakte meg på mail: jeha@live.no

Norske blogger

Kategorier

Arkiv

hits